Prejsť na obsah

S diabetom trochu inak

Informácie > Všeobecné > Informacie OZ
Milí rodičia, opäť je možné príhlásiť deti do projektu S diabetom trochu inak.

Nepoznáte náš projekt?
Prostredníctvom projektu S diabetom trochu inak ,  chce OZ diabetikinfo pomôcť rodičom a deťom, ktorí sú v diabete na štartovacej čiare. Uvedomujeme si, aké sú začiatky s diabetom náročné. Obzvlášť pri menších deťoch, ktoré nevedia popísať svoje pocity.  Rodič je nútený neustále robiť kontrolné merania, aby mal istotu, že dieťa nemá hypoglykémiu. Aj napriek veľkej snahe a neustálim meraniam glukózy z krvi, nepoznáme, čo sa deje v tele dieťaťa. Momentálne jediný prostriedok, ktorý nám to umožňuje, je kontinuálne meranie glukózy pomocou senzora.

Projekt S diabetom trochu inak je o kontinuálnom monitoringu je. Dieťaťu poskytujeme po dobu troch mesiacov za minimálnu úplatu senzory, vysielač a prímač.

 Podmienky pre  zaradenie do projektu:

  • vyplnený nižšie uvedený formulár
  • novozistený diabetik, vek do 10 rokov, v prípade iných závažných zdravotných komplikácií je možné zaradiť aj staršie dieťa

Celkový počet na tri mesiace je 20 detí. Ak máte záujem spoznať diabetes svojho dieťaťa, vyplnte nižšie uvedený formulár.
Deti môžete prihlasovať do 27.09.2019. V týždni od 01.10.2019 budem telefonicky kontaktovať prihlasených rodičov.


Ľubica Pilkova


Prosím neprihlasujte svoje deti do projektu - projekt je obsadenýObčianske združenie diabetikinfo.sk spracúva Vaše osobné údaje (meno, priezvisko, adresa, email, telefón) iba za účelom vybavenia Vašej prihlášky. Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučeným pracovníkom po dobu 1 roka a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám.

Súhlasím

Návrat na obsah